MOC PERSWAZJI – KLUCZ DO PORUSZANIA ŚWIADOMOŚCI.

Sekretem wszechświata jest siła perswazji. Perswazja jest jedynym kluczem do zdobycia tego, czego pragniesz, wzbogacenia się i odniesienia sukcesu we wszystkim. Bez perswazji nic się nie dzieje. Chodzi o przekonanie siebie i innych. Perswazja dotyczy poruszania świadomością, a kiedy możesz poruszać świadomością, możesz poruszać wszystkim we wszechświecie. Każda perswazja jest przekonywaniem do podjęcia działania, czy to mentalnego, czy fizycznego. Wszyscy bogaci i odnoszący sukcesy ludzie są mistrzami perswazji.

Być może miałeś pewne pomysły przeciwko używaniu perswazji, ponieważ uważasz, że jest to manipulacja.
To są ograniczające przekonania, które masz, które powstrzymują Cię przed sukcesem. Użycie perswazji do niewłaściwych celów jest manipulacją, ale 
naturalnym użyciem perswazji jest kierowanie . Ludzie chcą być kierowani w sposób, który sprawi, że będą chętnie i swobodnie podejmować działania, które przyniosą im korzyści. Wszyscy naturalnie pragniemy, aby ktoś, kto może wskazać nam drogę, poprowadził nas do robienia tego, co jest dla nas dobre.

Uświadom sobie, że percepcja tworzy rzeczywistośćPerswazja polega na zmianie postrzegania ludzi w celu zmiany ich rzeczywistości . Chodzi o to, by pomagać innym widzieć rzeczy w inny sposób, niż wcześniej nie widzieli. Aby skorzystać z perswazji, musisz najpierw przekonać samego siebie do użycia perswazji. Musisz zmienić swoje postrzeganie perswazji. Kiedy możesz przenieść swoje postrzeganie i przekonania na temat rzeczywistości na tych, którzy są bogaci i odnoszą sukcesy, możesz użyć siły perswazji w sposób, w jaki oni z niej korzystają.

 

Marek Zadęcki.