NIKT INNY NIE MOŻE ZAJĄĆ TWOJEGO MIEJSCA NA TYM ŚWIECIE.

Jest tylko jeden Ty. Nie ma nikogo takiego jak Ty i nigdy nie będzie nikogo takiego jak Ty. Masz do zaoferowania dar, który może poruszyć świat w sposób, w jaki nie może zrobić dar innej osoby. To nie jest dar, ale Ty. Bez Ciebie całemu światu odmówiono by doświadczenia tego daru. Nikt inny nie może zająć miejsca, które Wszechświat przeznaczył dla Ciebie, aby wyrazić Twoją wyjątkowość i piękno. Wszechświat nigdy nie tworzy dodatków ani substytutów . Każda osoba ma znaczenie w swoim wkładzie, bez względu na to, jaki jest.

Wszechświat ma dla ciebie specjalny cel, który tylko ty możesz spełnić. Zostałaś specjalnie do tego stworzony i wszystkie talenty, dary, a nawet cała Twoja niepowtarzalna osobowość została oddana do realizacji tego celu. Spełnienie marzeń, zasoby i wszystkie możliwości zostały zarezerwowane dla Ciebie i tylko dla Ciebie. Nikt inny nie może Ci ich odebrać ani sprawić, że stracisz swoje miejsce. Zawsze tam czeka i wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć się na jego przyjęcie, podążając za pragnieniem swojego serca.

Jeśli spojrzysz na wszystkie produkty na świecie, zobaczysz, że jest tylko jeden produkt w swoim rodzaju. Każdy ma swoje unikalne opakowanie, styl, nazwę, markę, design, jakość i cechy. Nie ma dwóch identycznych produktów, mimo że są promowane na tym samym rynku . Każdy produkt byłby idealnie wykonany tylko dla konkretnej osoby lub grupy osób. Na tym świecie zawsze jest miejsce na Twój wyjątkowy produkt lub usługę. Nigdy nie dowiemy się, jaki jest Twój, gdybyś nigdy nie pozwolił sobie na to.

 

Marek Zadęcki.