INWESTORZY ŻYCIA

W naszym nowym świecie, pełnym miłości, prawdy i wdzięczności oraz dawania mocy tym, którzy jej potrzebują, znajdzie się zawsze miejsce dla ludzi z prawdziwego serca i tych, którzy poprzez dawanie mocy właściwym ludziom, przypominają sobie jak to być BogaTym, zamiast gromadzić zasoby lub energię przeznaczać na przyjemne „NIC”. Normalnie taką opiekę zapewnić powinien system, który truł przez lata ludzi, usypiał ich i otumaniał. Do tego będą służyły pozwy narodu, ale tym czasem tak jak Ukraińcom, należy dać moc także i naszym polaszym ludziom, którzy nie zawinili niczym, że zostali oszukani.

Wśród programów, w których możecie wziąć udział wyróżniamy takie programy jak:

Wdzięczność za każdy gest, który przybliża człowieka do człowieka, ludzi do ludzi i narody do narodów. Ten czas tego wymaga.

 

PRZYKŁAD: SANATORIA ŻYCIA
—————- —————— 

Tworzenie sanatoriów do opieki nad starszymi ludźmi oraz sanatoriów do leczenia osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków .

Sanatoria do opieki  nad ludźmi, którzy wymagają rehabilitacji psychologicznej, przywrócenia
możliwości uzyskania energii z natury i odporności (szczególnie po przyjęciu szczepionek)

Śląskie Centrum Rehabilitacyjno Uzdrowiskowe - im. dr. Adama Szebesty w Rabce-Zdroju

  • W każdym z sanatoriów życia będą dostępne są specjalne pakiety pobytowe, które obejmują konsultacje uzdrowicieli, naturopatów, a także lekarskie i opiekę pielęgniarską.
  • Sanatoria będą znajdować się w pobliżu morza lub gór z ciepłymi źródłami z dala od zakurzonych i brudnych miast, z dostępem do turystycznej infrastruktury.
  • Starszymi ludźmi będą zajmować się m.i.n lekarze (których można jeszcze nimi nazwać) oraz personel.
  • W ramach wydarzeń i zajęć, przewidziane są spotkania z dziećmi, które w ramach edukacji życia, uczestniczyć będą z dziadkami i babciami, w zajęciach o tożsamości i wartościach (jak za dawnych lat, kiedy to byliśmy jeszcze narodem).

2.Sanatoria do leczenia osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków

  • Pacjentom będą zapewniać całodobową opiekę i wsparcie.
  • Pacjentami będą zajmować się profesjonalnie przygotowani ludzie, którzy medycyną naturalną i wsparciem natury oraz profesjonalnymi
  • Każdy pacjent zostanie poddany specjalnej terapii, która pomoże mu przezwyciężyć uzależnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *