TWORZYSZ WSZYSTKO W SWOJEJ ŚWIADOMOŚCI.

Ilekroć coś się dzieje, spójrz w siebie, aby dowiedzieć się, jak to stworzyłeś. Wszystko jest stworzone w Twojej własnej świadomościNie ma nic, co mogłoby się pojawić w twojej fizycznej rzeczywistości, gdyby nie istniało już w Twoich myślach lub uczuciach. Możesz pomyśleć, że to jakieś działanie zewnętrzne, które przyniosło rezultat, więc próbujesz to zmienić. Ale Twoje zewnętrzne działanie nie miałoby miejsca, gdyby nie zostało stworzone przez Twoją mentalność i emocje. Gdyby Twoja świadomość była inna, otrzymasz inny zestaw wyników, nawet gdybyś podjął te same działania.

Jeśli najpierw będziesz miał właściwą świadomość swoich pożądanych rezultatów, spowoduje to, że podejmiesz właściwe zewnętrzne działania, które doprowadzą do Twoich pożądanych rezultatów. Powinieneś zawsze być świadomy i kierować swoją świadomością przez cały czas, a nie swoimi działaniami. Kiedy skupisz się na swojej świadomości we wszystkim, co robisz, odkryjesz, że robienie staje się łatwiejsze i szybsze. 

Zawsze patrz na to, co jest w twojej własnej świadomości, ponieważ to tworzy wszystko inne .

Jeśli ktoś wierzy w los, musi być uzdrowiony z tej myśli, bo nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie. Jeśli ktoś wierzy, że siły planetarne mają coś wspólnego z życiem, musi zostać uzdrowiony z tej myśli. Zniszcz wszystko z wyjątkiem rozpoznania Jedynej Doskonałej Mocy, która nie jest uzależniona od żadnego miejsca, osoby, warunków, pory roku czy czegokolwiek oprócz Siebie. Wszystko jest stworzone przez twoją własną świadomość, a nie przez siły zewnętrzne . Siły zewnętrzne są efektem samej świadomości.

Jeśli ktoś przyjdzie do Ciebie i powie, że interes jest zły, bo nie ma działalności, jak zamierzasz go traktować? Zamierzasz leczyć biznes, działalność, klientów, warunki czy co? Jeśli chodzi o Ciebie, jest tylko jedna rzecz, którą możesz traktować, a mianowicie siebie. Traktujesz siebie, ponieważ Twój umysł i umysł osoby są w Jednym Umyśle . Musisz zneutralizować wiarę w bezczynność we własnej świadomości. Załóżmy, że masz sklep i chcesz przyciągnąć klientów i aktywność w swojej firmie. Każdego dnia wyobraź sobie to w myślach, widząc miejsce wypełnione ludźmi.

Gdyby można było sfotografować jego obiektywne okoliczności i jego subiektywną mentalność, przekonałby się, że są one identyczne. Bo jedno jest przyczyną drugiego. Jeden to obraz, a drugi to odbicie tego obrazu. Przyczyna i skutek są częścią kompletnej całości . Jedno to wnętrze, a drugie to zewnętrze tej samej rzeczy. Przyczyna i skutek to tylko dwie strony myśli. Duch jest zarówno przyczyną, jak i skutkiem. Bóg tworzy rzeczy poprzez bezpośredni akt stawania się rzeczami, które tworzy. To właśnie robimy, ponieważ nasza myśl staje się rzeczą, o której myślimy.
W rzeczywistości myśl i rzecz są jednym.

Modlitwa jest własną odpowiedzią. Jeśli modlisz się tylko z częściową wiarą, to wprowadzisz swoją intencję w częściowy ruch. Ale jeśli następnego dnia całkowicie zwątpisz, Twoja intencja zostanie całkowicie anulowana. Wymazujesz myśl ze świadomości, wkładając przeciwną myśl. Ta przeciwna myśl spotyka się z drugą i neutralizuje ją. Kiedy neutralizujesz coś w swoim umyśle, neutralizujesz to w swojej rzeczywistości. Wiara, gdy tylko jest zupełna, jest formowaniem się rzeczywistości. Formacja odbywa się wewnątrz, a nie na zewnątrz. Musisz wiedzieć, że Twoja rzeczywistość jest już stworzona w chwili, gdy wizualizujesz i emocjonujesz ją w swoim umyśle. Jeśli zmienisz zdanie, zmienisz swoją rzeczywistość. Ale jeśli zabezpieczysz swój umysł, zabezpieczysz swoją rzeczywistość.

Nigdy nie szukaj wyników, kiedy zamierzasz, bo jeśli to zrobisz, nie znajdziesz ich. Jeśli próbujesz czegoś szukać, to znaczy, że tego brakuje. Twoje działanie polegające na patrzeniu tylko wzmocni rzeczywistość tego, że jej tam nie ma. Wyjaśnij swoje pragnienie, a następnie przekaż wszystko swojemu umysłowi i pozwól mu działać. Po prostu powiedz, że pragnienie jest już faktem i cicho powiedz sobie, ilekroć przyjdzie Ci do głowy myśl: „Zrobione”. Im lżejsza myśl, im mniej troski lub zmartwienia o nią, tym lepiej. Najlepsza praca jest wykonywana, gdy element walki jest całkowicie pominięty. Wyrzuć wszystkie negatywne myśli i zachowaj w swojej świadomości tylko pozytywne myśli.

Patrz tylko na to, czego chcesz. Nigdy nie patrz na to, czego nie chcesz doświadczyć. Bez względu na to, jaki może być fałszywy warunek, należy go obalić. Powiedz sobie, że to, czego nie pragniesz, nie istnieje. Zignoruj ​​to i usuń z niego swoją uwagę, jednocześnie poświęcając swoją niepodzielną uwagę rzeczom, których chcesz. Skoncentruj się na tym, co masz, a nie na tym, czego nie masz. Kiedy skupisz się na tym, co masz, przekonasz się, że wzrośnie to pod względem jakości lub ilości. Jeśli skupisz się na tym, czego nie masz, nawet to, co masz, zostanie ci odebrane.

Właściwy rodzaj zaprzeczenia opiera się na uznaniu, że w rzeczywistości nie ma ograniczeń, ponieważ umysł może stworzyć planetę równie łatwo jak cokolwiek innego. Nieskończony nie zna różnicy między milionem dolarów a pensem. Wie tylko, że tak jest. Zamanifestowanie miliona złotych byłoby równie łatwe, jak zamanifestowanie dziesięciu groszy, jeśli umysł w pełni zaakceptuje ideę miliona złotych. Tak naprawdę nie ma miliona złotych ani grosza, ponieważ wszystko jest świadomością. Tworzysz to, czego jesteś świadomy.

Jeśli wydaje się, że zawiodłeś, powinieneś zdać sobie sprawę, że we wszechświecie nie ma błędów. Powinniśmy całkowicie wymazać ideę porażki, stwierdzając, że nie ma porażek. Jeśli ktoś wierzy, że zawiódł w zeszłym roku, prawdopodobnie poniesie porażkę w tym roku, chyba że fałszywa myśl zostanie wymazana. Wygląda na to, że okłamywałeś samego siebie, ale tak nie jest. Bo głosisz prawdę o Duchu w nim, a Duch nigdy nie zawodzi. Musisz udawać, że nigdy nie zawiodłeś i zachowywać się tak, jakbyś odniósł sukces, aby emanować wibracjami sukcesu.

Jeśli chodzi o błędy, zadeklaruj, że ich nie ma. Nigdy nie było i nigdy nie będzie. Nie ma dla Ciebie błędów w Boskim Planie. Kiedy deklarujesz, że nie ma błędów, wszystko, co się dzieje, niezależnie od tego, czy jest to pożądane, czy niepożądane, doprowadzi Cię do doskonałej rzeczywistości. Coś, co rzekomo było błędem, w końcu nie jest błędem. Klątwa staje się błogosławieństwem w nieszczęściu. Prawda jest taka, że ​​nie ma przekleństw, są tylko błogosławieństwa. Nie ma błędów, tylko perfekcyjne działanie. Wszystko, co początkowo przychodzi do Ciebie w postaci zła, zamienia się w dobro.

Aby otrzymać to, czego pragniesz, musisz wprowadzić się w stan wdzięczności i akceptacji. Powodem, dla którego nie akceptujesz czegoś, co chciałbyś mieć, jest to, że nie myślisz, że jest to możliwe w tej chwili i sprzeciwiasz się temu. Żeby być z nim w wibracyjnej harmonii, musisz teraz zaakceptować to jako część swojego życia.
Jeśli pragniesz i masz nadzieję, że nadejdzie, to nie jest to teraz, ale zawsze pozostanie w przyszłości. Musisz czuć się tak, jakbyś już go miał do tego stopnia, że ​​już go nie potrzebujesz. Kiedy zaakceptujesz swoje pragnienie jako obecną rzeczywistość w swoim umyśle, wejdzie ono w twoją fizyczną rzeczywistość znacznie szybciej.

Istnieje to, kim wydajemy się być i kim naprawdę jesteśmy. Pierwsza to nasza pozorna jaźń, a druga to nasza wyższa jaźń. Nasze wyższe ja jest częścią nas, która jest jednością z Bogiem, która jest doskonała i kompletna, niczego nie potrzebuje, niczego nie chce, wszystko wie, jest szczęśliwa i usatysfakcjonowana.
Im bardziej uznajemy nasze prawdziwe Ja w Bogu, tym bardziej manifestujemy je jako rzeczywistość. Powinieneś codziennie ogłaszać prawdę o sobie, zdając sobie sprawę, że odzwierciedlasz swoje wypowiedzi w Świadomości i że będą one przez nią operowane. Każdy przyciąga do siebie z Dobra Uniwersalnego to, co jest w stanie pojąć.

Musisz zaprzeczać w swoim umyśle temu, czego nie pragniesz i akceptować w swoim umyśle to, czego pragniesz. Nic nie jest dla ciebie prawdziwe, jeśli nie uczynisz tego prawdziwym. Nic nie może cię dotknąć, jeśli nie pozwolisz, żeby to cię dotknęło. Odmów zranienia uczuć. Odmów przyjęcia czyjegoś potępienia.
W niezależności własnej mentalności uwierz i poczuj, że jesteś wspaniały. To nie jest oszustwo, to jest Prawda.
Musimy potwierdzić Prawdę w duchu i zaprzeczyć symptomowi w pozornej rzeczywistości.

 

Marek Zadęcki.